Wyślij wiadomość
Dom

Sapientia Display Co.,LIMITED Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny Sapientia Display Co.,LIMITED Certyfikaty
Opinie klientów
Drogi Kay,

—— Adam Davis

Dziękujemy za dobrą obsługę i produkt, mam nadzieję, że nasza współpraca będzie jeszcze dłuższa i będzie szczęśliwa!

—— Eric Wilson

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  Posiadamy czysty i schludny, szeroki warsztat oraz zespół produkcyjno-rozwojowy z bogatym doświadczeniem, zapewniający silne wsparcie dla Twoich potrzeb badawczo-rozwojowych i produkcyjnych! Wszystkie nasze produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i są bardzo cenione na różnych rynkach na całym świecie świat.Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi produktami lub chcieliby Państwo omówić niestandardowe zamówienie, prosimy o kontakt.Z niecierpliwością czekamy na nawiązanie w najbliższej przyszłości udanych relacji biznesowych z nowymi klientami na całym świecie.

   

  Sapientia Display Co.,LIMITED linia produkcyjna fabryki 0

 • OEM / ODM

  Ciągłe doskonalenie, dążenie do wyższego poziomu jakości. Nasz wysoce oddany personel sprzedaży nigdy nie unikał pójścia o krok dalej, aby spełnić, a nawet przekroczyć oczekiwania klientów. Traktujemy naszych klientów z taką samą lojalnością i oddaniem, bez względu na wielkość ich firmy czy branży.

 • R & D

  Traktuj klientów szczerze, uważnie dbaj o reputację firmy i polegaj na wysokiej jakości, aby odnieść sukces "- to idea kierownictwa producentów. Mamy wielką nadzieję, że będziemy się rozwijać i współpracować ze wszystkimi, a ostatecznie nawiążemy ze sobą długoterminowe i stabilne relacje operacyjne. Serdecznie witamy w obecności starych i nowych klientów.

Szczegóły kontaktu
Sapientia Display Co.,LIMITED

Osoba kontaktowa: Ms. Shirley

Tel: +8613352991648

Faks: 852-3-1828535

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)